چند می ارزم-ميارزی -می ارزد و.....؟

 

می گن هر آدمی یه قیمتی داره واسه فروختن خودش به شیطان یکی رو می تونه با برداشتن یه هزار تومانی ناقابل از تو جیب کسی بخره یکی رو با یه کیف جیبی ، یکی دیگه رو با یه تیکه طلا یه جواهر یه مقام یه صندلی ...

دارم فکر می کنم قیمت من چقدره ؟ <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

/ 33 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوانه

سلام ممنون که بهم سر زده بودی. خوشحالم کردی. فکر می کنی من چقدر می ارزه؟ فکر می کنم که من مفتش هم گرونه. امیدوارم که منی در کار نباشه. همش او بشه که شیطان حتی جرات نزدیک شدن هم نداشته باشه چه برسد به پیشنهاد معامله. موفق باشی.

مسافر

سلام دوستم سلام: يکی از بهترين وبلاگ ها را داری. اميدوارم موفق باشی. در ضمن قيمت ما را خدا تعيين می کند. و تو که از حيله های شيطان آگاهی داری انشاالله راه مبارزه با او را هم به کمک خداوند می دانی. انشاالله اجرت با خداوند.

آدم

سلام : از اينکه بهم سر زدی ممنونم. وبلاگت عاليه. همه ما سعی می کنيم خودمونو ارزون به شيطان نفروشيم خوبه که مراقب باشیم که در قبال فروش روحمون به شيطان با او معامله نکنيم. اين هم فقط بستگی به توکل و تسليم شدنمون به خداوند داره. وقتی خود را کاملا به خداوند بسپاريم شيطان در مقابل او ظاهر نخواهد شد.

مارال

سلام ممنونم که به من سر زدی. وبلاگ خیلی خوبی داری.امیدوارم به لطف خداوند شيطان کسی رو نتونه خريداری بکنه حالا به هر قيمتی که بود.

ابر سفيد

سلام ميريام ابر ها هيچ وقت آب نمي‌شوند، مخصوصاْ ابرهای سفيد. هر کس يک قيمتی داره! در صورتی که خودش تعين کنه، و بخواد. پناه مي‌برم به خداوند از شر شيطان. « ابر سفيد»

احمد

با سلام واقعا وبلاگ خوبی من يه چيزی هم به شيطون می دم تا من رو بخره

رها

پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت من چراملک جهان را به جو يی نفروشم

شیدا

من قبلآ فروخته شدم ...البته نه به شيطان بلکه به...

دريا

نمی دونم.ولی اميدوارم اينقدر گرون باشم که از عهده خريدنم بر نياد! راستی فرصت کردی به من هم سر بزن.در ضمن یه قالب شطرنج تو بلاگ فا هست که خیلی به کارت میاد. به امید دیداردر خانه من بای

مسافر

دوست خوبم سلام قیمت هر کسی را ضعف آن کس تعیین می کنه شیطون نگاه می کنه روی چه حساسیم دست روی همون می زاره و وسوسمون می کنه. حالا خیلی چیز ها می تونه باشه حرف همسایه، بچه، پول، پست، مقام، نمره ، و هر جوری که بتونه ما را عصبانی کنه و ......................... امید است که با هیچ چیز نفروشیم با ایمان به خدا از حضورت ممنون